Disqus yüklenemedi. Yönetici iseniz lütfen daha fazla bilgi için sorun çözme rehberine bakın.

ateist imam • 6 yıl önce

imam hatip diplomasi eskiden caycilik icin bonservisti simdi bademlerin diniman mafyasinda milyonerlik icin vacip ...afferim GKB ve Dersimli hep ortak nobetinizde oldu bunlar ...

laik • 6 yıl önce

akp kafasi. cagdisi karanlik gerici zihniyet ulkeyi tamamen ele geciriyor. bu ulke imam hatipler yuzunden bu halde. mucadelenin baslangic noktasi da oralar olmali. yoksa laiklik elden gitti gidiyor.

SALYA • 6 yıl önce

Yok dostum yok !! Bu gidişin sonu yok ! Yakında koalisyon kuvvetleri bu ülkeyide indirir ! Ortadoğulu olarak Araplaşıp yobazlaşarak vahabiyata sarılmanın ,Sağa sola salya akıtmanın bir bedeli MUTLAKA olur.Bunlar iyi günleriniz. !!!

Augustus • 6 yıl önce

Imam hatip liseleri sadece imam ve hatip ihtiyacini karsilayacak bir sayi ile sinirlandirilmali. Eger Türkiyenin ilerde cagdas dünyanin bir parcasi olmasi isteniyorsa bu mutlaka yapilmalidir. Yoksa bizim yerimiz Arabistan gibi Katar gibi Ortadogunun geri kalmis ülkelerinin yanidir diyorsaniz aynen devam, dogru yoldasiniz..Bakin kaybolan calinan para pul mal mülk bunlar geri yerine getirilir ama amaci yobaz genclik yetistirmek olan bu kurumlarin yaptigi tahrifat nesiller boyu tamir edilemez. AKP nin en büyük günahida egitim alanina verdigi zarardir..

mesut1946 • 6 yıl önce

Huylu huyundan vaz geçmez.4+4+4 le eğitimin içine ettiler.Onların amacı aslında dindar bir nesil yetiştirmenin ötesinde kendilerine kul olacak,biat edecek,vatandaş olma kimliği olmayan,pozitif bilimden uzak bireyler yetiştirmek!
İmam-Hatipleri arka bahçeleri yaparak oy depoları haline getirmek istiyorlar .İlimmiş,bilimmiş umurlarında değil!Yaşadığımız uzay çağında varsa,yoksa din!
Gönüllülük esasına göre sürdürdükleri iddia ettikleri İmam_Hatip'leşmeyi gerçekte zoraki yapıyorlar.Mahalledeki tek ortaokulu veya liseyi İmam-Hatibe dönüştürürsen,öğrencilerde mecbur kalırsa gönüllülük bunun neresinde?
Anayasanın Laiklik ilkesine aykırı bu tür eylemlere dur diyecek mahkemeleri de iş yapamaz hale getirdiler.Çaresi? Yeni bir iktidar!!!

klik • 6 yıl önce

İslam = Ticaret, durmak yok yola devam..

segmen • 6 yıl önce

cennetten arsa verme sırası ne zaman gelecek????

recepbilici • 6 yıl önce

Avantacılar, rüşvetçiler artık çekirdekten yetiştiriliyor!

Baydurhan Tomanbay • 6 yıl önce

Camiler Dırar Mescitlerine dönüştü. Peygamber yakmıştır böylesi bir mescidi.