We were unable to load Disqus. If you are a moderator please see our troubleshooting guide.

Karcow • 1 year ago

Ja mam jeden problem z faktem, że podcast ukazuje się teraz rzadziej, chodzi o segment newsowy. Chyba nikt nie słucha Myszmasza żeby dowidzieć się o jakichś nowościach, większość poruszanych tematów jest już znana słuchaczom. Ale Wy jesteście dla mnie podcastem dyskusyjnym i opiniotwórczym dlatego lubię słuchać waszych opinii, wrażeń na temat nowości, zwiastunów, filmów, niestety przez rzadsze ukazywanie się podcastu sporo tego ucieka. Jeśli więc o mnie chodzi nie obraził bym się gdybyście omawiali (chociaż skrótowo) wszystkie najważniejsze wydarzenia popkulturalne które miały miejsce pomiędzy odcinkami.

Krzysiek Ceran • 1 year ago

Czyli chcesz żeby było mniej newsów czy więcej newsów? Bo trochę się pogubiłem.

Karcow • 1 year ago

Oczywiście więcej ;) Chodziło mi o to, że nawet jeśli "newsy" nie są już takie świeże to i tak super się słucha waszej dyskusji o nich.

Krzysiek Ceran • 1 year ago

Rzecz w tym, że staramy się dobierać newsy, które nas interesują, o których mamy coś do powiedzenia. Jasne, czasami zwyczajnie o czymś zapomnimy, ale zazwyczaj newsy, które pomijamy, nie wiązałyby się z żadną dyskusją.

Lato • 1 year ago

Hej.
The Scorched Continent. Czy to jest już na naszym rynku? Ja nic tej autorki nie znalazłem dlatego pytam. Pozdrawiam.

Krzysiek Ceran • 1 year ago

Nie wydaje mi się. Co więcej, wątpię, by miało się szybko pojawić, jeśli w ogóle - to chyba nie są książki, które spotkały się z sukcesem, który popychały wydawnictwa do przygotowywania przekładów.

Anna Flasza-Szydlik • 1 year ago

Drodzy moi, umówmy się, najgorszym Bondem w historii było Die another day.
Bardzo doceniam nową formułę podcastu, ale kurczę, dobrze się słuchało takiego klasycznego odcinka.
A do Rebels, to czwarty sezon mnie nieco zawiódł, prawdopodobnie dlatego że trzeci był taki dobry! Ten finał! Ale jestem fanką kosmicznych wielorybów i sposobu w jaki zakończono wątek Thrawna. .

Mysza • 1 year ago

Technicznie różnicą między starym a nowym formatem jest tylko KFM, ale miło słyszeć, że powrót na stare śmieci wciąż daje radochę. A Die Another Day to ty szanuj :D