We were unable to load Disqus. If you are a moderator please see our troubleshooting guide.
Bun review. Si eu am fost tentat cand am auzit pentru prima data de ei, dar find sceptic de obicei nu am intrat. Bine am ramas cu un mic impuls de a incerca intr-o zi, asta pana cand am citit review-ul tau. Aceeasi parere am avut-o si eu in proportie de 90%, 10% fiind acel impuls care imi spunea ca ar trebui sa incerc, dar n-am avut curajul.
Pare ca cunosti subiectul foarte bine , recomanzi un broker pentru bursa/forex?
Sincer, nu recomand Forex. Cat pentru bursa (investitii pe termen mediu si lung), Tradeville pentru BVB, Interactive Brokers prin TradeStation Global pentru international.
I'm here right now because the company has vanished into thin air and a person who lost €28,000 wanted me to find out everything there is to know about this company. Thanks for these articles.