Mums nepavyko užkrauti Disqus. Jeigu jūs esate moderatorius prašome peržiūrėti Trikčių šalinimo gidą.

romas • Prieš 5 metai

Kubilius - silpnas politikas. Abišala, mano manymu, taip pat. Gerą politiką myli žmonės. Žmogui nebūtinai juk reikia, kad būtų visiškai materialiai apsirūpinęs. Svarbu, kad jaustųsi ramus ir valdžia tikėtų. Manau, daugiausiai laimės būdamas valdžioje žmonėms suteikė Brazauskas, todėl jis kol kas yra Lietuvos politikas Nr 1. Jį, ko gero, gali pasivyti, o gal ir pralenks, Grybauskaitė.

suomis • Prieš 5 metai

Brazauskas buvo visiškas mudakas ir tokie patys mudakai už jį balsavo. Ir visa jo partija mudakų šutvė.

romas • Prieš 5 metai

Aš irgi nesu gerbėjas, bet žvelgiant be išankstinio nusistatymo, išvada, kad būtent Brazauskas buvo Nr1 Lietuvoje, peršasi.

suomis • Prieš 5 metai

Na, ne visai taip. Iš pirmo žvilgsnio, gal ir taip, bet ar Brazauskas iš viso buvo politikas? Man asmeniškai jis, kaip buvo iešmininkas, taip ir liko. Jo opinija bandė vaizduoti, kad jis čia "pagadą strajina", bet realiai, ką jis galėjo. Jo dvaras buvo panašus į Kinų imperatoriaus. Kinų imperatorius valdė Kiniją o rūmų prievaizdas valdė imperatorių. :DDDDD

bang • Prieš 5 metai

Kas valdė Brazauską ?

suomis • Prieš 5 metai

Sąrašas (nomenklatūra), Maskva ir t.t. :DDD Nes jis buvo bailys. O būti bailiu politikoje, kažkaip nesiriša. Jis buvo suktas prisitaikėlis. Gal dėl to didžiajai Lietuvos daliai jis pasirodė savas ir suprantamas. Bet politikas jis buvo šiktas. Tai gal ir "batką" galime vadinti politiku. Nors. Kaip tik "batka" gali būti vadinamas politiku, nes norint būti įvardijamu, kaip politiku, reikia nebijoti būti PRIEKYJE. Nepamenu, kad Brazauskas, kada nors būtų buvęs PRIEKYJE. Nebent bufete... ;)

GIGA • Prieš 5 metai

Man kaip ir Artūrui,Kubilius kaip politikas patinka.O žmonės,Romai,myli ne politiką,o žmogų,žmogiškus,šiltus,paprastus santykius.AMB ir taurelę ar bokalą su liaudim pakilnodavo,tuo tarpu konservatoriai bėga nuo liaudies,nuo dialogo su tauta.Bet sutinku ir su suomiu dėl AMB.Žmogus "iš liaudies","prie chebros" tai jokiu būdu ne akndidatas į MP Nr1.

Artūras Račas • Prieš 5 metai

Romai, na jau pasakėte... Brazauskas geriausias politikas... "Lietuvos dujos", Vakarų skirstomieji tinklai, "Draugystė", pilietybės... medžiotojų būreliai, nomenklatūra...

Tai buvo didžiausia Lietuvos nelaimė per visą nepriklausomybės istoriją, dėl kurios mes daugelyje sričių beviltiškai atsilikome, dėl kurios pas mus klesti korupcija ir šešėlis...

Fui...:)

stellar penny bun • Prieš 5 metai

Dar galima pridėti Alitą, Valdovų Rūmus(paminklas lietuviškai korupcijai) ir žinoma tūkstantmečio stadioną..

Pritariantis • Prieš 5 metai

Dar galima prisiminti ir senesnius dalykus ir pridėti "kol kabės tas skuduras aš nekalbėsiu", "kas mus gins kai išeis raudojoji armija", Maišiagalą ir dar daugelį kitų dalykų. Kaip sakoma - ir 9 jaučio odų neužtektų jo "nuopelnams" ir "strateginėms įžvalgoms" surašyti.

bang • Prieš 5 metai

Taigi romas turėjo omeny visai kitus kriterijus.

GIGA • Prieš 5 metai

Kažkaip šiandien labai geranoriškas esu:) Sutinku su viskuo absoliučiai,keldamas dvi rankas.labai taikliai pasakyta,kad a.a. Brazauskas didžiausia Lietuvos nelaimė per visą nepriklausomybės istoriją.
O bailys neeilinis,kaip rašo suomis,nors apie mirusį gal nereiktų labai jau plėtotis.Prisimienu seniai,prieš kokią 18-20 metų buvau su AMB susitikime Kauno Viešojoje bibliotekoje.Salytė buvo nedidelė,žmonių sausakimša,tai kažkas įjungė kondicionierius.O prieš tiek metų kondicionavimas,buvo labai tolimas nuo šiuolaikinio.Kai pradėjo suktis ventiliatoriai,pasigirdo visokie traškesiai,kažkas net panašaus į automato šūvių seriją :) Tai AMB išsigandęs puolė po stalu,aišku,po to viskas buvo juokais paversta.Žmogus jis buvo suktas prisitaikėlis ir kaip kandidatas "į numerius 1 ar tautos tėvus" niekada nebuvo moralinis autoritetas,tvirtas nuomonės,kuri gal kam nepatiks reiškėjas ir t.t.Visada sverdavo,laukdavo kaip korta sukris,kokią čia poziciją užimt ...Step by step Nepriklasusomybės siekėjas:) Tegu bus jam lengva Lietuvos žemelė

Makmerfis • Prieš 5 metai

...ir tada dirbsime Lietuvai!.. :D

ropoko • Prieš 5 metai

Brazauskas buvo IŠGAMA.

Gediminas P. • Prieš 5 metai

Brazausko tipiškas interviu iki šiol akyse stovi. „Tai kas čia atsitiko, ką darysite?“, klausia žurnalistai. „Aš tai nežinau, tačiau tarnybos dirba, viską išsiaiškins ir sutvarkys“.

Kubilius žino atsakymus į visus klausimus. Nepasimeta ir moka kalbėti. Tas kalbėjimas nepopuliarus, kiek ciniškas ir moksliškas, tačiau įspūdis susidaro, kad jis kontroliuoja situaciją. Priima sprendimus, dirba darbus, gina savo poziciją.

Fredis* • Prieš 5 metai

Rokiškis rašė apie elitą, elitiškumą, elitiškiausią blogą ir skaitytojus, kurie yra protingesni nei vidurkis ir su elitinėmis smegenimis, todėl savaime suprantama, kad yra paralelinė Brazauskui politinių veikėjų plejada.

GIGA • Prieš 5 metai

Įdomu būtų sužinot apie A.Abišalos premjeravimo žygdarbius,kas anot blogo šeimininko jam leistų bųt 'pačiu pačiausiu" ?

gato • Prieš 5 metai

Ar ten nebuvo kažkokio skirtumų tarp pakvietimų, kad Kubilius buvo kviestas dėl to, kad Kubilius, o anie dėl tam tikrų temų kaip šalies premjerai, nesvarbu kas tuo metu būtų buvęs premjeru? Tokiu atveju būtų teisingas straipsnis, tik patikslinimą "asmeniškai" reikėtų įvesti. Bet čia kas daugiau domisi galėtų patvirtinti, nes pusę ausies girdėjau, tai nesu tikra.
Aš irgi galvoju, kad Kubilius kiečiausias :)Kartu su Šimonyte.Bet sutinku su Romu, kad pagal jo apibrėžimą, jie nėra geri politikai, trūksta Zuoko žavesio, Pakso aukos vaidmenio, Uspaskicho nežemiškų skraidūniškų galių ar Btazausko tikro vyro įvaizdžio. Tiesiog dirba darbą ir tiek.

aušra maldeikiene • Prieš 5 metai

kai buvo premjeras Abišala (kelis mėnesius...) dariau su juo labai pamokantį interviu. Reto kvailumo buvo atsakymai. :)Ypač man patiko atsakymas į klausimą: O ar mėgstate Hesės "Žaidimą stiklo karoliukais?". Atsakymas — aš tokių knygų neskaitau. Ir net nusipurtė... :). Lietuviškas mokslų daktaras. Pakliedėti apie infliaciją gali, bet įvertinti pasaulio lygio rašytojo ne. Nes, kaip suptratau, jis tokio Hesės nežinojo. Duok Dieve, klystu, GA.

Artūras Račas • Prieš 5 metai

MA, gali būti, kad klystate. Ir gali būti, kad H.Hesės karoliukų jis neskaitė (jei ką, tai aš tą knygą, berods, tik iš ketvirto karto perskaičiau, nes baisiai ji man nuobodiš iš pradžių pasirodė, nepaisant to, kad "Stepių vilkas" buvo mano hitas jaunystėje). Bet ar dėl to, jau jis kvailas?

Aš tai pamenu jį iš pasitarimų Seime, diskusijų dėl rublio ir jo ryžtingumo. Tada jis atrodė tikrai žinantis, ką daro ir nedrebinantis kinkų. Man tai patiko. Žinoma, premjeru jis buvo labai trumpai ir galbūt per ilgesnį laiką būtų atsiskleidusios kitos savybės. Bet čia jau niekas nežino...

Fredis* • Prieš 5 metai

Vienas matų, nustatantis žmogaus vertę visuomenės narių tarpe yra buvusi užimta ar esama aptariamo žmogaus visuomeninė padėtis. Premjero pareigos yra lupos, lygiavertė Prezidento pareigoms. Kiti vertės nustatymo būdai ir metodai - parašytų veikalų reikšmingumo visuomenei įvertinimas, atlikti visuomenei naudingi darbai, turtinė padėtis ir kt..
Kitą kartą užtenka būti simpatiškai ir geranoriškai moteriškaitei, kuri vis primena apie save publikai savo švietėjiškais komentarais televizijoje, spaudoje ir internete.

Bobutė • Prieš 5 metai

Sakyti, jog žmogus, neskaitęs kokios nors knygos ar nemėgstantis kokios nors tematikos, yra kvailys, mano galva, gali tik visiškas dundukas... Taigi, į tokius kliedesius nereikėtų kreipti dėmesio, bet...

Bet man labai nepatiko tas pasityčiojamai, paniekinamai nuskambėjęs – „Lietuviškas mokslų daktaras.“ Kuris, suprask, tik pakliedėti tegali...

Nagi, nagi. Kas apie ką kalba? Ogi socializmo apologetė apie fiziką...:) Ir ko čia stebėtis, kad pirmoji mėgsta fantastiką, o antrasis ne?

Šaltinis:

http://mokslas.lmt.lt/

„ daktaras Aleksandras Algirdas Abišala
Disertacija: Epitaksinių galio arsenido sluoksnių, apspinduliuotų didelių energijų jonais, elektrofizinės savybės
Mokslo laipsnis: daktaras
Gynimo data: 1986.06.23
Mokslo kryptis: 02 P
Institucija: Vilniaus valstybinis universitetas“

„daktaras Aušra Maldeikienė
Disertacija: Pagrindinis socializmo ekonominis dėsnis intensyvios ekonomikos sąlygomis
Mokslo laipsnis: daktaras
Gynimo data: 1987.10.11
Mokslo kryptis: 04 S
Institucija: Maskvos M. Lomonosovo valstybinis universitetas“

P.S. Tik nepradėkit, negerbiama p. A. Maldeikiene, man aiškinti, jog minėtoje knygoje (beje, knygos pavadinimas yra „Stiklo karoliukų žaidimas“ , o ne „Žaidimas stiklo karoliukais“) ne fantastinės aplinkybės svarbiausia. Tą aš ir pati žinau...

P.P.S. Būtų smagu ir juokinga paskaityti apie socializmą intensyviai besivysčiusioje ekonomikoje, ypač jau žinant kuo tas vystymasis baigėsi...:) Manau, jog p. A. Abišalos kandidatinė juoko nekeltų ir šiandien...

Auksinis kardas • Prieš 5 metai

Kaip šauksi... Gal nepagrindinis socializmo ir kapitalizmo, bet dėsnis.

Bobutė • Prieš 5 metai

O tai gal galėtumėt pasakyti kokį gi tą dėsnį atrado p. A. Maldeikienė? Būčiau dėkinga...

Auksinis kardas • Prieš 5 metai

Aukštesnė replika neturėtų turėti prasmių, leidžiančių manyti, kad išmanau dėsnius šitokius. Tai buvo pelnyto atpildo pripažinimas. Nors kažkokio politekonomijos marmalo ir mokėmės, bet arba tuomet dar nesidomėjau, arba jis buvęs be ryšio. Greičiausiai, ir taip ir šitaip.

GIGA • Prieš 5 metai

Žiūrėdamas p.Aušros rečitalius TV laidose,laiks nuo laiko skaitydamas jos pasisakymus čia,manau,kad ją kažkas apgavo pagirdamas,kad ji protinga,nes apie išvaizdą taip pasakyt negalėjo (persiprašau už tokį nedžentelmeniškumą,bet čia kaip anekdote,kur čiukčiaus klausia "kakoi narod v SSSR sami tupoi?",o jis po pauzės atsako "nu za to u nas pesni krasivije").Ponia ta apgavyste įtikėjo ir dabar jaučiasi už visus visa galva protingesnė.Kiek girdėjau ji gyrė tik A.Užkalnio protą jo laidoje BTV,o 90 procentai kitų jai beviltiški idiotai.Pamato kažkokį tai oponentą,iš kart konstatuoja protinį atsilikimą ir jai jau viskas aišku.Toks ale-šustauskinis diskutavimo būdas.Tik dar galėtų pasakyt "aš tau,ožį,duosiu į snukį' (atlikimas nebūtinas) ir ,pageidautina,prisidegt cigariuką.Tada imidžas būtų pilnas.Bet toks kietas imidžas įpareigotų elgtis kietai.O tai mes čia visi vis bandom ištraukt,kodėl ponia kietuolė į EP bandė "prasibrauti" po A.Matulevičiaus vėliava? Ar čia dėl to,kad jis dar šalia Užkalnio erudicija trykšta ar niekam daugiau tokios puikios ekonomistės + ex.ministro (kaip reklamoje "du viename" nereikia) ?

Sejanus • Prieš 5 metai

Prašyčiau... mane irgi purto nuo Hesse. Gal nematuokime žmonių intelektu šiuo pseudointelektualiu rašytoju...

praeivis • Prieš 5 metai

Maldeikienė matyt pajuokavo dėl Hesės, o šiaip tai Abišalai pliusas, kad tokių plepalų neskaito.

Valdas • Prieš 5 metai

Jau tik nereikia sutapatint literatūros skonio ir "kvailumo". Kasx čia iš vis per mada? Kažkokioj knygoj esu matęs labai tikslų pasakymą: "kodėl nežinoti impresionistų pavardžių laikoma išsilavinimo spraga, o štai nežinoti termodinamikos dėsnių netgi visai gero tono ženklu?" :) (prašau Aušros netaikyti sau, tiesiog šiaip man visada keista buvo šita įsišaknijusi nuostata)

Andrius • Prieš 5 metai

...nesu tikras, bet gal skirtumas galetu buti apibreztas skyriant "issilavinima" nuo "issimokslinimo" ?:)

Sejanus • Prieš 5 metai

Valdai, kas laikoma išsilavinimo spraga (ir išsilavinimu) iš esmės yra mados reikalas. Priklauso nuo laikmečio, kultūros, aplinkos. Buvo laikai, kai išsilavinęs žmogus privalėjo mokėti prancūziškai. Niekad nepamiršiu scenos iš Gogolio „Vedybų“, kur neperdidžiausio proto bajoras stebėjosi, kaip Prancūzijoje „net eilinis valstietis moka prancūziškai“.

Audra • Prieš 5 metai

Sutinku, kad Kubilius yra ne geriausias premjeras. Už žydų turto gražinimą jam gali suteikt ir Izraelio garbės piliečio vardą, o, ne tik pakviest į Davosą. Bet manau, kad būti premjeru krizės laikotarpiu, tai tas pats, kas būti kamikadze. O, ir dėl Hesės. Kai aplink tiek problemų, vakarais norisi skaityt Anderseno pasakas, o, ne Hesę ar Folknerį. Prisipažinsiu, kad ir man daug labiau patinka Baltušio "Parduotos vasaros", negu Hesės "Stepių vilkas"

Linas • Prieš 5 metai

o man,kiek atsimenu,geriau patiko Hesės "Stiklo karoliukų žaidimas",po to - "Parduotos vasaros",o "Stepių vilko"neskaičiau.Bet Nr.1 man "Brisiaus galas","Kliudžiau",o iš užsienietiškų - Irvino Šou trilogija.

Stogas • Prieš 5 metai

Kubiliui tik vienas aciu, kad siandiena nepaskendome... bet kieno saskaita? Tie kurie gyvens rytoj.. nedrebino kinku cia ne rodiklis gerumo . Kubilius irgi nedrebindamas kinku sudraske Pensijinius fondus, t.y. pasimaitino ateities saskita. Cia ne drasumas cia bukumas. Jokio drasumo nematau skolinantis uz 7-8 % doleriais, kai ES galima pajimti buvo uz 3%. (Lenkai, Latviai pvz.;) Vat cia butu drasus zingsnis.. O ka dabar turim- po 200 mln litu virsum palukanu kas met.. Minimali alga 700 lt i rankas, pjemejero 10 000 lt. Prezidentes 18 000 lt menesiui. Visi sotus ir laimingi! BENT GYVI.

Andrius • Prieš 5 metai

...visiskai sutinku su Stogu, o del Kubiliaus isskirtinumo tai pazymeciau, kad pirmasis isbuves visa kadencijos laika. Uz tai pliusas.

Fredis* • Prieš 5 metai

Kairieji būtų nuvertę pirmai progai pasitaikius, tačiau dvi aplinkybės sustabdė nuo šio veiksmo: 1) labai nepalankūs kairiesiems rinkimų į Seimą rezultatai (neturėjo persvaros, triuškinančiai pralošti rinkimai), kita aplinkybė - krizė Europoje, visuotinis taupymas, labai netinkamas metas pašalpų dalinimui ir pensijų didinimui.

romas • Prieš 5 metai

Fredi, norą formuoti vyriausybę per krizę galima buvo laikyti TS-LKD vadų politinės nuovokos stoka. Mano manymu, Kubilius galėjo pakartoti Valdžio Dombrovskio sėkmę, jei būtų nepaskubėjęs į valdžią. O dabar pats save įvijo į kampą. Jo premjeravimas būtų pasibaigęs per pusmetį, kaip Godmaniui, jei būtų pamėginęs pasiskolinti iš TVF ir būtų vykdęs jo reikalavimus. Rodos Staselis krizė pradžioje kažkaip panašiai rašė: mūsų problema, kad Lietuvos piliečiai negavo gerai atsikąsti, kas yra krizė, todėl Kubiliaus vyriausybės veiksmai nebuvo priimti kaip būtini krizės problemoms spręsti. Visi biudžetininkai gavo laiku pensijas, atlyginimus, tuo pat metu keikė naktinę reformą, kritikavo brangų skolinimąsi, ir nesuprato, kaip tai susiję.

Fredis* • Prieš 5 metai

Visą laiką maniau ir manau, kad kapitonu laive turi būti dešinės atstovas (A.Kubilius), o ne kairės (G.Kirkilas, A.Butkevičius). Liūdnam sėdėti opozicijoje ir žiūrėti kaip netikėlis teškia laivą į uolas - ačiū, nenoriu.
Po mėnesio vėl užvirs mūšis kas sugriebs vairą ant kapitono tiltelio, neprieštarausiu, jeigu liks tas pats vairininkas.

Stogas • Prieš 5 metai

Jei vadovais bus tie parys laivo kapitonai (desine , kaire koks skirtumas) , tai niekas toliau ir nesikeis. Bus kas vakar uzvakar ir seniau... pastoviai turi iteket sviezio kraujo, naujo mastymo, naujo bandymo. Kolkas viskas nuspejama ir uzknisanciai nobuodu.

Fredis* • Prieš 5 metai

Stoge, seniai nusistovėjusi politologinė formulė:
"Renkiesi Uspaskichą, Paksą, Zuoką - renkiesi Kirkilą".
Labai nuspėjama ir užknisančiai nuobodu, nes jau ne kartą tokio pavidalo koalicijos buvo sulipdytos.
Šių rinkimų specifika yra naujovė - N.Venckienė ("Drąsos kelias"), gali būti užknisančiai nenuobodu. Gal nori išbandyti?

Mauras • Prieš 5 metai

Naktinė reforma (lyg tuometinėje biudžeto situacijoje, kurią sąmoningai paliko socdemai-valstiečiai, ir staigaus kredito bliūškimo sąlygom buvo galima elgtis kitaip, nei dėti visas pastangas išvengt suirutės) buvo wanabe opozicijos sugalvotas prekės ženklas, išpopuliarintas jų interesus remiančios ir PVM lengvatos netekusios spaudos. Nors nesant blaškymosi mokesčiuose o tiesiog nustojus mokėt atlyginimus, būtų mažiau supratusių, kad pasaulinę krizę sukėlė ne kubiliaus vyriausybė, tvirtinti per drąsu. Tuo atveju ne sausio 16 o vasario ar kovo mėn būtume turėję gerokai daugiau neramumų, kurių neišnaudoti praradusiems valdžią būtų nelengva. Ką iš to būtume gavę mes, galim tik pasvajoti.

romas • Prieš 5 metai

Jei konservatoriai būtų mažiau linkę susitarti dėl koalicijos, koalicijos būtų pavykę nesudaryti, o Kubilius būtų netapęs premjeru. Turint nemažai vietų seime, buvo galima padėti sugriūti vyriausybei po Prezidento rinkimų ir ateiti gelbėti Lietuvos. Krizę įveikusio premjero reputaciją Kubilius jau turėjo.
TS-LKD visos aplinkybės klostėsi nepalankiai: teko formuoti valdžią su klounais ir abonentu, Valinską skirti Seimo pirmininku, o dar krizė. TS-LKD eiti į valdžią sprendimas man tada atrodė ir dabar atrodo netikęs.

Mauras • Prieš 5 metai

Kuo blogiau tuo geriau - visuomet neteisinga taktika, naudojama manipuliatorių visuomenės nuotaikomis. Juolab kai orientuojamasi į "geros valdžios" įvaizdžio kūrimą žmonių sąmonėje per jiems sukeltus didesnius nuostolius ir stresą. Ar jusyse ne per daug mesianizmo, romai?

romas • Prieš 5 metai

Tai yra tik nuomonė. O ir ar taip jau gerai Lietuvai buvo, kad konservatoriai su klounais ir Zuoku į valdžią ėjo? Manau, Kubilius būtent todėl ir negalėjo galvoti apie skolinimąsi iš TVF, apie radikalesnes reformas, nes norint išlikti valdžioje, reikėjo išlaikyti stabilumą. TVF būt kėlęs sąlygas. Ko gero, buvo žinoma kokias. Juk su TVF buvo nuolat bendraujama. Krizės suvaldymui žmonių palankumas taip pat padeda. O dabar tauta ir valdžia visą kadenciją išbuvo opozicijoje.
Ir nesuprantu, kodėl būt buvę blogiau ("Kuo blogiau tuo geriau"). Aš galvoju, kad būtų buvę geriau be blogiau.

TIMIS • Prieš 5 metai

Na Raco stilius isvis sumuzikejes, nors atrodo muzikai ir neskaito. Stipri pagieza ir antipatijos.

Artūras Račas • Prieš 5 metai

mielas TIMI, dundukų vertinimus siųskite žinote kam. Ir pats ten pasisiųskite, jei nesunku.

Algis • Prieš 5 metai

Rokiškio žanras toks. Kai kur tiesa, kai kur hiperbolizacijos. Kaip ir Užkalnio. Abu juos skaityti reikia su įjungtais saugikliais ir pasiimant tik tai, kas naudinga ir reikalinga. O ir naudingų, ir reikalingų dalykų jie pateikia.

Šiuo atveju tai tiesiog emocingas Lietuvos MP pasiekimo pagarbinimas. Sakyčiau, kad jis yra teisingos politinės orientacijos populistas.

Simas • Prieš 5 metai

Tame ir įdomumas, kad žmonės atrodo lyg ir protingai, bet su aiškia radikalia dešine pakraipa... O kas, mano manymu, ypatingai būdinga tiems radikalams? Visas protingumo įvaizdis subliūkšta ties jų ypatinga arogancija ir egocentriškumu. Nesugeba jie priimti kritikos. Juos kritikuoti gali tik jų autoritetai, nes tik jie, neva, viską žino geriausiai. Ir šiuo atveju, man asmeniškai, keista, kad Rokiškis sureagavo gan adekvačiai... Vis dėl to, kad ir kaip gali nepatikti kritikams, A. Račas yra tas žmogus, kuris yra etalonas ir autoritetas. Bet ne visiems... :D

Artūras Račas • Prieš 5 metai

Simai, atsargiai jūs čia. Dar tie su statusu išgirs ir pagalvos, kad kėsinatės į isšskirtinumą. Bet, jei ką, tai aš šaltinių neišduodu:)

sigitas • Prieš 5 metai

Kubilius būtų kiečiausias LT prenjeras, jei jo vadovaujamoje partijoje nebūtų ... Manto Adomėno. Man patiko gerb. Artūro frazė " didybės ir susireikšminimo manija Lietuvoje nesvetima daugeliui, neišskiriant ir ..."