Нам не вдалось завантажити Disqus. Якщо ви модератор, будь ласка, перегляньте наше керівництво з усунення несправностей.

Максим • 3 роки назад

І ще, читальний зал тільки на вул. Пилипа Орлика, 5?

biblio.if • 3 роки назад

Читальний зал є практично у кожній із наших бібліотек: Читальний зал (вул. Пилипа Орлика, 5), Центральна дитяча бібліотека (вул. Степана Бандери, 8), Бібліотека-філія №1 по роботі з дітьми (вул. Гетьмана Мазепи, 11а), Бібліотека-філія №1 (вул. Вовчинецька, 206), Бібліотека-філія №2 (вул. Карпатська, 14), Бібліотека-філія №3 (вул. Гната Хоткевича, 52а), Бібліотека-філія №4 (вул. Коновальця, 132а), Бібліотека-філія №6 (вул. Вовчинецька, 188), Бібліотека-філія №7 (вул. Дністровська, 22), Бібліотека-філія №14 (вул. Олександра Довженка, 12).

Максим • 3 роки назад

Вдячний за швидку відповідь.

Максим • 3 роки назад

Доброго вечора, в мене виникло декілька питань щодо реєстрації у бібліотеці. Для реєстрації мені потрібно підійти в одну з бібліотек з паспортом та зареєструватись? І тоді я зможу користуватися й іншими бібліотеками? І цікавить чи є якась база даних книг в інтернеті, які є в бібліотеках?

biblio.if • 3 роки назад

Доброго вечора, Максим! Все вірно, щоб стати читачем Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи Вам потрібно звернутись з паспортом до однієї із бібліотек, їх перелік з адресами Ви можете побачити на нашому сайті у розділі "БІБЛІОТЕКИ". Після реєстрації Вам видадуть Єдиний читацький квиток, що надасть право користуватись всіма бібліотечними установами нашої системи, без окремої/додаткової реєстрації у них.

База книг є, але через технічні проблеми вона не доступна для користувачів.

Галина Білецька • 3 роки назад

Доброго дня, прочитала презентацію проекту "Підтримане проживання...від 13 березня 2018р. Зацікавилась, попрошу, якщо можна, контакт автора проекту п. Василя Футерко. Я представник Центру лікувальної педагогіки "Сонячне подвір'я" м.Київ, працюємо з дітьми та підлітками, які мають інтелектуальні порушення розвитку. Дякую.

biblio.if • 3 роки назад

Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Так, у нашій бібліотеці була презентація цього проекту. Контакти автора та керівника благодійної організації "БФ "УКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНИЦЬКА МЕРЕЖА" ви можете знайти на їхньому сайті у розділі Контакти - http://ubm.org.ua/kontakty.html.

Олексій • 8 років назад

доброго дня. Знайшов посилання з вашого сату http://mcbs.if.ua/index.php...
там ціна на книгу вказана, тобто вона продається??
Якщо так, то як її можна купти??
Якщо ні, то чи є у вас посилання на електронну версію??

biblio.if • 8 років назад

Добрий день, Олексій. Дякуємо за ваш інтерес до книг нашої бібліотечної системи.

Ціна за книгу вказується, восновному, для внутрішньої бібліотечної звітності. А через систему пошуку її видно тому, що управління базою даних наших книг написане саме таким чином.Правда, деколи ця ціна ще береться до уваги при розрахунку грошової компенсації, якщо читача загубить книжку.

Тепер щодо оцифрування: на жаль зараз цієї книги в електронному вигляді в нас нема. Процес оцифровки 300-сторінкового видання може зайняти від 2 тижнів до місяця часу. Якщо вам не термново потрібна ця книга, то ми можемо оцифрувати для вас. Якщо ж стільки часу ви не маєте, то можемо пореклмендувати вам взяти її в одній з наших філій.

Дякуюємо, що звертаєтесь до нас.

Yuriy Petrik • 9 років назад

Доброго дня,

підскажіть, будь ласка, як можливо подивитися книжку
Христан Г.П.Великодне чудо : Казки та легенди Гуцульщини .
Місто видавництва: Івано-ФранківськРік: 2004Видавництво: Нова ЗоряКількість сторінок: 63Ціна (грн.): 4

Місце знаходження: Філія №1,Філія №3,Філія №8,Філія №9 Крихівці

в електронному вигляді?

biblio.if • 8 років назад

Добрий день, Юрій.

Книга "Великодне чудо" вже оцифрована і розміщена в нашому документосховищі на гугл-диску. Оскільки Ви маєте акаунт на гугл-пошті, то проблем з переглядом і скачуванням контену виникнути не повинно.

Наразі наша система онлайн-перегляду ще тестується, тому ми даємо Вам пряме посилання на місце зберігання книги:

https://drive.google.com/fo...

Надалі механізм дещо зміниться: книги можна буде переглядати і скачувати всім відвідувачам, а не тільки власникам скриньок Gmail і робити це можна буде прямо з нашого електронного каталогу на сайті.

З повагою,
адміністрація МЦБС

Yuriy Petrik • 8 років назад

Дякую Вам за книжку.
Все працює, все видно.

Ви найкращі!
З повагою,
Юрій

biblio.if • 9 років назад

Добрий день. Дякуємо за Ваш інтерес до книг нашої бібліотечної системи.

Як би ви хотіли переглянути цю книжку: хрестоматійно чи у повному обсязі? Можливо, Вас цікавлять якісь окремі чи конкретні моменти?

Після отримання відповіді від Вас, ми починемо процес оцифрування книги, згідно Вашої потреби і повідомимо Вас як тільки він завершиться.

З повагою,
адміністрація МЦБС

Yuriy Petrik • 9 років назад

Доброго дня,
дякую за швидку відповідь, хотів би переглянути цю книжку у повному обсязі.

Дійсно, що Ваша бібліотека унікальна :)

З повагою,
Юрій